bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 marca 2013
  • wyświetleń: 2821

Autobusy MZK pojadą objazdem

Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że w związku z zamknięciem ulicy PCK na odcinku od ul. Broniewskiego do ul. 1 Maja w dniach 23 i 24 marca autobusy MZK będą kursować objazdami.

mzk, autobus,
fot. UM Bielsko-Biała


Linia nr 3
W kierunku Komorowic: ul. Partyzantów, Zamkową, Wzgórze, Stojałowskiego. Pominięte zostaną przystanki: PCK/Trasa W-Z oraz Dmowskiego/Urząd Miejski. Obowiązują przystanki na trasie objazdu: Plac Żwirki i Wigury oraz Stojałowkiego/Pawilon.
W kierunku os. Karpackiego: ul. Stojałowskiego, Wzgórze, Zamkową, Partyzantów.

Pominięty zostanie przystanek: PCK/Trasa W-Z. Obowiązuje przystanek na trasie objazdu: Plac Żwirki i Wigury. Jadąc w kierunku os. Karpackiego, po zabraniu pasażerów z przystanku Dmowskiego/Urząd Miejski, autobusy będą zawracać na rondzie na ul. Dmowskiego.

Linia nr 4
W obu kierunkach: ul. PCK, Broniewskiego, Kierową, Dmowskiego, Stojałowskiego oraz Wzgórze. Pominięte zostaną przystanki: PCK/Trasa W-Z, Plac Mickiewicza/Łącznik oraz Plac Żwirki i Wigury. Obowiązuje przystanek na trasie objazdu: Dmowskiego/Urząd Miejski.

Linia nr 20
W obu kierunkach: ul. Partyzantów, Leszczyńską, Bora-Komorowskiego, Żywiecką. Pominięte zostaną przystanki: Żywiecka/os. Grunwaldzkie oraz PCK/Trasa W-Z. Obowiązują przystanki na trasie objazdu: Żywiecka/Hotel Magura oraz Plac Mickiewicza.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.