bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 marca 2013
  • wyświetleń: 2291

Kolejni zatrzymani za narkotyki

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji zatrzymali 25-latka, który posiadał amfetaminę, a kiedy przeszukali jego mieszkanie zatrzymali dodatkowo jego o rok młodszego brata, który nie dość, że miał przy sobie marihuanę, to dodatkowo posiadał też nielegalną amunicję.

Zaczęło się od zatrzymania starszego z braci na bielskiej ul. Warszawskiej. W czasie legitymowania mężczyzna nie potrafił zachować zimnej krwi, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Jak się okazało słuszne, bo stróże prawa odnaleźli przy nim blisko 4 g amfetaminy. Dodatkową „porcję” narkotyków mundurowi odnaleźli podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, gdzie ujawniono prawie 12 g marihuany oraz dwa naboje o kalibrze 7,62mm.

Do posiadania narkotyków i amunicji przyznał się młodszy z braci. Obaj zatrzymani bracia trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj policjanci z referatu antynarkotykowego przedstawili im zarzuty. Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających, za co grozi im do 3 lat za kratami. Młodszy odpowie dodatkowo za posiadanie nielegalnej amunicji - przestępstwo, które zagrożone jest karą 8 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.