bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2013
  • wyświetleń: 2261

Warsztaty wielkanocne w Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

W najbliższy piątek i sobotę (22 i 23 marca) w Centrum Handlowym Auchan odbędą się kreatywne warsztaty wielkanocne.

auchan, wielkanoc


Podczas warsztatów zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli stworzyć niepowtarzalne kartki świątecznie techniką kolażu. Świąteczne kompozycje wykonać będzie można za pomocą filcu, drewnianych naklejek oraz gipsowych zajączków i jajeczek. Będzie to również wyjątkowa okazja, by posługując się ciekawymi technikami, przygotować oryginalne świąteczne dekoracje.

Pod okiem animatorów każdy będzie mógł nauczyć się tworzenia papierowych ozdób techniką orgiami. Z kolorowych kartek papieru powstaną kusudamy - ozdoby w kształcie kwiatów. Uczestnicy warsztatów wprowadzeni zostaną również w tajniki quilling’u - tworzenia ozdób z wąskich, zwiniętych w kształt sprężyny, pasków papieru - oraz decoupage’u, czyli techniki polegającej na przyklejaniu do powierzchni papierowego wzoru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, by nie był wyczuwalny przy dotknięciu. Tymi metodami uczestnicy warsztatów będą mogli ozdobić styropianowe jajka, tworząc wyjątkowe, kolorowe pisanki.

Nie zabraknie miejsca na tradycyjne sposoby dekorowania pisanek. Uczestnicy warsztatów będą mieli do dyspozycji także naklejki, brokat oraz sizal - kolorowe włókno.

Zajęcia odbędą się w piątek (22 marca) w godzinach od 14.00 do 20.00 oraz w sobotę (23 marca) w godzinach od 12.00 do 18.00.

lik / bielsko.info
źródło: Auchan Bielsko-Biala

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj