bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2013
  • wyświetleń: 1777

Włamanie do sklepu spożywczego

Policjanci zatrzymali szajkę włamywaczy. Dwaj mężczyźni i ich wspólniczka włamali się do sklepu spożywczego w Bielsku-Białej przy ul. Spółdzielców. Za przestępstwo to grozi im teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Do włamania doszło końcem stycznia. Łupem rabusiów padła gotówka i alkohol, a spowodowane przez nich straty oszacowano na kwotę blisko 5.000zł. Śledczy poszukiwali rabusiów. Zgromadzone dowody doprowadziły do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem może mieć trójka bielszczan, w tym była pracownica sklepu. Jak ustalono, 26-latka dysponowała kluczami do placówki handlowej. Jej wspólnicy przy pomocy tych kluczy, pod osłoną nocy przedostali się do sklepu.

W czwartek policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 27 lat podejrzanych o to przestępstwo. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Prokurator zastosował wobec nich dozory policyjne. Zarzuty pomocnictwa w przestępstwie usłyszała także ich wspólniczka.

Realizując czynności w sprawie włamania, policjanci wpadli też na trop 27-latka powiązanego z zatrzymanymi, który podejrzany jest o posiadanie i udzielanie środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 3 lat za kratami.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.