bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2013
  • wyświetleń: 2772

Napad na sklep przy ul. Karpackiej

Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy w czwartek 14 marca napadli na sklep spożywczy w Bielsku-Białej przy ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej.

Do napadu doszło około 15.30. Napastnicy nie byli zamaskowani. Jeden z nich miał na sobie kurtkę pomarańczową, a drugi czarną bądź granatową. Obezwładnili ekspedientkę uderzeniem w tył głowy, a następnie skradli z kasy 550zł. Okradli też samą kobietę - ich łupem padł telefon komórkowy i dowód osobisty.

Zanim napastnicy zdążyli uciec, do sklepu weszła klientka. Bandyci nie stracili zimnej krwi i zaskoczonej kobiecie oznajmili, że w sklepie trwa właśnie remanent. Stanowczym tonem poprosili kobietę, żeby wyszła. Policja apeluje do klientki sklepu, która jednocześnie była świadkiem napadu o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 812-16-00.

Wszyscy, którzy posiadają informacje o sprawcach tego zdarzenia, są proszeni o kontakt z policją - nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.