
Wiadomości
- 14 marca 2013
- wyświetleń: 2424
Macierewicz na Podbeskidziu
Za nami:
Poseł na Sejm, który równocześnie pełni funkcję przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu do Zbadania Przyczyn Katastrofy Tu-154 M, odwiedzi Bielsko-Białą.
.jpg)
Organizatorami wizyty są posłowie Stanisław Szwed i Stanisław Pięta, Kluby Gazety Polskiej i działający na Żywiecczyźnie Klub Patriotyczny im. Antoniego Bieguna ps. Sztubak.
Wykład Antoniego Macierewicza na Akademii Techniczno-Humanistycznej pt. "Opozycja antykomunistyczna w latach 1963 do 1991", obejmujący okres od śmierci ostatniego "żołnierza wyklętego" Józefa Franczaka ps. Lalek do pierwszych demokratycznych wyborów, rozpocznie się 14 marca o godzinie 12.00 w budynku L, sala 131 (kampus na błoniach).
ZOBACZ TAKŻE

Analiza wyników Trzaskowskiego, Nawrockiego i Mentzena według lokali

Gorący tematTrzaskowski na prowadzeniu w Bielsku-Białej - wysoka frekwencja i zacięta rywalizacja w pierwszej turze

Rafał Trzaskowski wygrywa także w powiecie bielskim. Wyniki

Trzaskowski tuż przed Nawrockim. Są oficjalne wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich

Wybory prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dane dotyczące frekwencji w Bielsku-Białej

Komunikat PKW w sprawie nieprawdziwych informacji dotyczących wyborów prezydenckich
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.