bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 listopada 2010
  • wyświetleń: 5381

Śmiertelny wypadek na DK1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia osobowego volkswagena z autokarem. Do wypadku doszło w sobotę około 12.30 w Bielsku-Białej na drodze krajowej nr 1 przy skrzyżowaniu z ulicą Królewską.

Autobus - wypadek (2)
fot. KMP w Bielsku-Białej


Autobus - wypadek
fot. KMP w Bielsku-Białej


Z ustaleń bielskich policjantów wynika, że kierowca volkswagena polo podczas zmiany pasa ruchu nie zachował należytej ostrożności i zderzył się z jadącym prawym pasem autokarem, którym podróżowała wycieczka z Ukrainy.

Na skutek zderzenia autokar wjechał do rowu i przewrócił się na bok. W wypadku obrażenia odnieśli jadący volkswagenem obywatele Czech.

Kierowca oraz dwójka pasażerów, w tym 8-letnie dziecko, zostali przewiezieni do bielskich szpitali. Na skutek doznanych, rozległych obrażeń wewnętrznych 28-letnia kobieta zmarła podczas operacji. Życiu jej męża i syna nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja prosi świadków wypadku, a także osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zdarzeniu o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17 nr tel. 338121255, tel. alarmowe 997, 112.

new, ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj