Wiadomości

  • 3 lipca 2024
  • wyświetleń: 247

Zakres masażu w fotelach masujących: technologie L-shape, SL-shape i iOpen

Materiał partnera:

Fotele masujące stają się coraz bardziej zaawansowane technologicznie, oferując użytkownikom szeroki zakres masażu, który dostosowuje się do różnych potrzeb i preferencji. Kluczowym aspektem tych urządzeń są prowadnice, które umożliwiają ramionom masującym poruszanie się wzdłuż określonej ścieżki, naśladując ruchy dłoni profesjonalnego masażysty.

fotel masujacy irest maesthron a801 aranz 2


L-shapeTechnologia L-shape to prowadnica w kształcie litery "L", która umożliwia ramionom masującym pracę na dłuższym odcinku ciała, zaczynając od szyi, poprzez plecy, aż po pośladki. Taki zakres masażu zapewnia kompleksowe działanie relaksacyjne i terapeutyczne, obejmujące zarówno górne, jak i dolne partie pleców oraz biodra.

SL-shapeSL-shape to jeszcze bardziej zaawansowana wersja prowadnicy, która łączy w sobie cechy kształtów "S" i "L". Prowadnica w kształcie "S" idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, co pozwala na precyzyjniejsze i bardziej efektywne masowanie. Dodatkowo, przedłużenie w kształcie "L" pozwala na masaż od szyi aż po uda. Dzięki tej technologii fotel masujący jest w stanie jeszcze lepiej zadbać o całe ciało użytkownika.

iOpenTechnologia iOpen umożliwia rozkładanie fotela do pozycji Flat (płaskiej), co znacząco zwiększa efektywność masażu i stretchingu ciała. W pozycji leżącej użytkownik może doświadczyć intensywnego masażu, który pomaga w redukcji napięcia mięśniowego oraz poprawie elastyczności stawów.

fotel masujacy irest supearl a336 aranz 1


Korzyści z masażu w fotelach masującychRegularne korzystanie z foteli masujących przynosi liczne korzyści zdrowotne, w tym:

  • Poprawa ukrwienia: Masaż poprawia krążenie krwi, co prowadzi do lepszego dotlenienia tkanek i szybszej regeneracji mięśni.
  • Redukcja stresu: Działanie relaksacyjne masażu pomaga w redukcji stresu i napięcia nerwowego, co ma pozytywny wpływ na samopoczucie.
  • Łagodzenie bólu: Masaż może pomóc w łagodzeniu bólu pleców, szyi i innych partii ciała, co jest szczególnie korzystne dla osób prowadzących siedzący tryb życia.
  • Zwiększenie elastyczności: Regularne masaże przyczyniają się do zwiększenia elastyczności mięśni i stawów, co pomaga w zapobieganiu kontuzjom.


Fotele masujące z technologiami L-shape, SL-shape i iOpen oferują szeroki zakres masażu, który można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom, masaż staje się bardziej efektywny, przynosząc liczne korzyści zdrowotne i poprawiając ogólne samopoczucie.