Wiadomości

  • 29 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1378

Szkoły średnie do remontów

Uczniowie opuścili szkolne mury, ale to nie znaczy, że placówki zasypiają na okres wakacji. Władze miasta szykują się do remontów dwóch szkół średnich.

Noc Muzeów: Plotąc szkolną nitkę dziejów
Szkoły średnie do remontów · fot. Facebook/Bielska Szkoła Przemysłowa


Władze Bielska-Białej rozpisały przetargi na: roboty budowlane polegające na przebudowie i remoncie (modernizacji) budynku szkolnego przy ul. Listopadowej 9, filii Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej; modernizację hali sportowej wraz z pracami towarzyszącymi dla budynku Zespołu Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących przy ul. Filarowej 52 w Bielsku-Białej oraz modernizację pomieszczeń w budynku Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych przy ul. Słowackiego 24 w Bielsku-Białej.

W przypadku filii ZSTiH prace mają objąć roboty budowlane w zakresie przebudowy i remontu pomieszczeń budynku Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych wraz z rozbiórką gospodarczej przybudówki, w ramach zadania: modernizacja pomieszczeń wraz z opracowaniem ekspertyzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Jeśli chodzi o ZSSiO to zaplanowano m.in. wymianę stolarki drzwiowej i renowacji stolarki okiennej, modernizację podłogi sportowej, systemu instalacji wentylacji,
oraz wyposażenie sali gimnastycznej.

W ZSEEiM po wyłonieniu wykonawcy będzie on zobowiązany do przeprowadzenia modernizacji sal lekcyjnych oraz bibliotek.

raz / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.