Wiadomości

  • 13 czerwca 2024
  • 14 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1674

[WIDEO] Raj dla gracza BxB Gaming Lounge z koktajlami i nie tylko już otwarty! Sprawdź koniecznie!

Artykuł sponsorowany:

Zanurz się w świecie gamingu w nowo otwartym BxB Gaming Lounge. Nasza nowoczesna oaza dla graczy oferuje wszystko, czego pragnie serce każdego gracza.Oferujemy:

  • 8 stanowisk PlayStation: Miejsca dla nawet 28 osób - idealne do wspólnej gry lub emocjonujących turniejów.
  • 10 stanowisk gamingowych PC: Wydajne komputery dla wymagających graczy i najnowsze gry.
  • Prywatny pokój z PlayStation 5: Idealny na urodziny lub kameralne wieczory z przyjaciółmi.

Dla dorosłych oferujemy ekskluzywny bar koktajlowy i lounge z shishą. Zrelaksuj się po grze i delektuj się wyśmienitymi koktajlami.

Otwarcie BxB Gaming Lounge w Bielsko-Białej: Raj dla graczy z PS5, Komputerami PC, Koktajlami i Shishą · fot. BxB Bielsko Gaming Shisha Lounge


Odkryj różnorodne możliwości BxB Gaming Lounge w Bielsko-BiałejBxB Gaming Lounge w Bielsko-Białej to nowe miejsce spotkań dla entuzjastów gamingu w każdym wieku. Oferujemy szeroki wachlarz aktywności, który spełni oczekiwania każdego gracza. Doświadcz niezapomnianych chwil w naszej nowoczesnej oazie gamingowej i pozwól się oczarować naszym różnorodnym ofertom.

Stanowiska PlayStation 5Na naszych stanowiskach PlayStation 5 możesz grać wspólnie z czterema przyjaciółmi i doświadczyć najnowszych gier. Podczas gry masz możliwość skosztowania świeżych napojów lub pysznych koktajli i palenia najlepszej shishy w Bielsku. Zapraszamy do przeczytania opinii o nas które najlepiej wyrażali nasi zadowoleni goście.

Regularnie organizujemy emocjonujące turnieje z atrakcyjnymi nagrodami. Wyjątkowym wydarzeniem jest nasz turniej EA FC 24, który odbędzie się 22. i 23. czerwca, gdzie będziesz miał szansę wygrać nowiutkiego PlayStation 5 o wartości 2199 zł.

Dodatkowo oferujemy zindywidualizowane imprezy urodzinowe, gdzie każdy może grać, bez konieczności kłótni o kontroler. Nasza prywatna atmosfera sprawia, że każda impreza jest niezapomniana.

Pokój do gier na komputerach PCW naszym pokoju do gier na komputerach PC możesz grać samodzielnie lub zorganizować gamingowy maraton z maksymalnie 10 przyjaciółmi. Dla grup 10 osóbych organizujemy także nocne sesje gamingowe, gdzie czas płynie niezwykle szybko.

Również tutaj regularnie organizujemy imprezy urodzinowe oraz turnieje z atrakcyjnymi nagrodami. Następny turniej w naszym pokoju PC będzie turniejem CS2 - doskonałą okazją do wykazania się swoimi umiejętnościami i wygrania wspaniałych nagród.

Prywatny pokójDla ekskluzywnego wieczoru z przyjaciółmi oferujemy nasz prywatny pokój. Tutaj możesz grać na PlayStation 5 z maksymalnie ośmioma osobami, palić shishę, pić koktajle lub zorganizować imprezę urodzinową i zrelaksować się.

Bar koktajlowy i shisha-loungeJeśli to wszystko cię nie satysfakcjonuje, dla dorosłych oferujemy ekskluzywny bar koktajlowy z shishą, napojami i przekąskami. Zrelaksuj się po grze i ciesz się przyjemną atmosferą przy pysznym koktajlu.

Dołącz do naszej społecznościTym zaproszeniem chcemy zwrócić uwagę wszystkich którzy szukają świetnej rozrywki. Z niecierpliwością czekamy, aby także Was wkrótce przywitać w BxB Gaming Lounge. Doświadcz niezapomnianych przygód z grami i zapisz swoje imię na naszej Tablicy Chwały. Odwiedź nas i odkryj nowy hotspot dla gamingu i rozrywki w Bielsko-Białej. Więcej informacji na https://www.facebook.com/bxbbielsko/

Godziny otwarcia:
  • pon-czw 15.00-22.00
  • Pt.-Nied 15:00-01:00


Adres:
  • Bielsko Biała
  • ul.Cyniarska 28,


telefon: 734 107 808