Wiadomości

  • 7 czerwca 2024
  • 8 czerwca 2024
  • wyświetleń: 3078

Zapraszamy na Festiwal Jemy Pierogi!

Artykuł sponsorowany:

Już w tę sobotę czyli 8 czerwca miasto Bielsko-Biała stanie się kulinarną stolicą Polski za sprawą wyjątkowego Festiwalu Jemy Pierogi. Ta kolorowa impreza obiecuje nie tylko wspaniałą zabawę, ale przede wszystkim niesamowitą podróż smakową, podczas której mieszkańcy będą mieli okazję skosztować najlepszych pierogów w kraju, serwowanych w aż 50 smakach.

pierogi


Festiwal Jemy Pierogi to wydarzenie, które ma szansę wpisać się w kalendarz kulturalny miasta, przyciągając tłumy miłośników tradycyjnej polskiej kuchni. W tym roku organizatorzy przygotowali dla gości prawdziwą ucztę - ponad 50 smaków pierogów! Każdy znajdzie coś dla siebie, od klasycznych ruskich, przez mięsożerne, aż po nowoczesne i nietuzinkowe wariacje.

Wydarzenia przyciąga nie tylko świetną kuchnią, ale także niesamowitym wyglądem! Kolorowa strefa w Hali BKS to idealne miejsce na sobotnie popołudnie dla mieszkańców w każdym wieku!

To doskonała okazja, aby spotkać się z rodziną i przyjaciółmi, spędzić miło czas i cieszyć się najlepszymi pierogami w Polsce.

Pierogi można zjeść na miejscu lub zabrać na wynos.

Nie przegapcie tego smakowitego święta! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bielsko-Białej i okolic do wspólnego świętowania. Festiwal Jemy Pierogi odbędzie się w dniu 8 czerwca w Hali BKS przy ulicy Rychlińskiego 19 od godziny 12:00 do 22:00. Wstęp wolny!