bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2011
  • wyświetleń: 2431

Zatrzymani z narkotykami

Aż ośmiu posiadaczy narkotyków zatrzymali policjanci z bielskiego oddziału prewencji. W ręce stróżów prawa sprawcy wpadli w samym centrum miasta.

Narkotyki
fot. Policja


W czwartek około 18.00, na ul. Grażyńskiego, policjanci zauważyli podejrzanie zachowujących się 18-latków. Postanowili ich wylegitymować. W czasie kontroli jeden z nich odrzucił niewielką paczkę, w której znajdowało się kilka gramów marihuany. Drugi z zatrzymanych także posiadał środki odurzające.

Zaledwie godzinę później na ul. Wałowej, funkcjonariusze zatrzymali 19-latka i jego o rok starszego kolegę. W czasie ich przeszukania odnaleźli amfetaminę i marihuanę.

O godz. 21.00 na ul. Mostowej, do kontroli drogowej zatrzymano kierowcę forda focusa. Samochodem podróżowała czwórka mężczyzn w wieku od 22-25 lat. Przeprowadzona przez policjantów kontrola wykazała, że zatrzymani posiadali marihuanę. Środki odurzające zabezpieczono, a ich posiadacze trafili do policyjnego aresztu.

Za przestępstwa te mogą spędzić w więzieniu najbliższe 3 lata.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.