bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2013
  • 13 marca 2013
  • wyświetleń: 2715

Wyrzuć swoje elektrośmieci

Od 13 marca do 26 czerwca na terenie naszego miasta odbędzie się 30 zbiórek elektrośmieci. Zużyty sprzęt elektroniczny będzie zbierany w miejscach, które zostały wskazane przez Rady Osiedli

Elektrośmieci


harmonogram zbiórek elektrośmieci

W miejscu zbiórki zostanie podstawiony specjalny samochód, w którym pracownicy firmy Biosystem S.A. będą przyjmowali elektrośmieci. Podczas zbiórki mieszkańcy będą mogli pozbyć się problemowych odpadów między innymi takich jak: agd - od dużych (lodówki, zamrażarki, kuchenki elektryczne, odkurzacze itp.) po najdrobniejsze (takie jak suszarka do włosów, lampka biurkowa, grzałka elektryczna, toster czy lokówka), rtv (telewizory, tunery, radia, magnetofony, głośniki, telefony komórkowe, monitory, klawiatury komputerowe itp.) i innych (np. żarówek, świetlówek, kabli elektrycznych, ładowarek).

W trakcie zbiórki, mieszkańcy, którzy oddadzą zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, w zamian otrzymają eko-gadżety. Jeśli ktoś z mieszkańców nie zdąży na zbiórkę na terenie wyznaczonym dla swojego osiedla może oddać elektrośmieci w innych miejscach wskazanych w harmonogramie.

We wszystkich wyznaczonych miejscach zbiórka odbędzie się w godzinach 16:30-19:30. Organizatorzy zbiórki proszą o przywożenie elektrośmieci w wyznaczonych godzinach i oddawanie ich kierowcy oznakowanego samochodu firmy Biosystem S.A.

Istnieje również możliwość odbioru elektrośmieci z przed posesji. Należy wcześniej poinformować o tym kierowcę. Po zakończonej zbiórce podjedzie pod wskazany adres. Harmonogram zbiórki elektrośmieci publikujemy w kolumnie obok.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.