Wiadomości

  • 7 maja 2024
  • 10 maja 2024
  • wyświetleń: 10987

[WIDEO] Śledzi ich ponad 30 mln osób. Infuencerzy nagrali odcinek w Bielsku-Białej

Bielsko-Białą odwiedziły gwiazdy polskiego YouTube'a, aby nagrać kolejny odcinek "Sabotażysty". Do programu zaproszono śmietankę polskich influencerów, m.in. Konopskiego, OjWojtka i Jeleniewską. Łącznie ich konta w mediach społecznościowych śledzi ponad 30 milionów osób

Sabotażysta 2
Gwiazdy polskiego YouTube'a kręcą w Bielsku-Białej · fot. instagram/Rezigiusz


Nagrania do produkcji wykonano w Bielsku-Białej, a odbyły się one między 20 a 26 marca. Pierwszy sezon reality show pod tajemniczą nazwą "Sabotażysta" osiągnął 7 milionów wyświetleń. Druga edycja powstała przy współpracy z naszym miastem i Jarosławem Klimaszewskim, prezydentem Bielska-Białej.

W programie udział bierze śmietanka polskich influencerów m.in. Konopski, OjWojtek czy Jeleniewska - łącznie uczestnicy nagrań zgromadzili ponad 30 milionów obserwujących na swoich social mediach. Internetowi celebryci konkurują między sobą w różnorakich zadaniach, które były nagrywane na terenie Bielska-Białej, m.in. na Stadionie Miejskim, Teatrze Polskim, Bielskiej Galerii BWA czy MDK.- "Sabotażysta 2" to program, w którym jest 12 influencerów! Codziennie będą wykonywali przeróżne zadania, by wygrać 50 000 zł! Tym razem, wśród uczestników, ukrytych jest dwóch Sabotażystów, których tożsamości nie poznamy aż do końca gry! - czytamy w opisie odcinka na YouTubie.

- Sabotażyści nie wiedzą o sobie nawzajem, ale mają oni jeden wspólny cel… nie dać się złapać i zrobić wszystko, by zadania nie zostały wykonane prawidłowo! Źle wykonane zadania przez influencerów pozwolą Sabotażystom zarobić kasę na swoje konto! - dodają autorzy programu.

- Każdego dnia odbędzie się obrada, a na niej głosowanie, w trakcie którego uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na najważniejsze pytanie w tym programie… kto z nich jest Sabotażystą? Influencerzy, którzy otrzymają najwięcej głosów danego dnia, będą zmuszeni natychmiast opuścić program! - podsumowują.

Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.