Wiadomości
- 20 kwietnia 2024
- wyświetleń: 4846
Bielszczanin Mistrzem Polski! Obronił tytuł w biegach górskich
W miniony weekend zawodnicy KS Sprint Bielsko-Biała walczyli w Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich oraz w Pucharze Śląska.
W Mistrzostwach Polski, które odbyły się 14 kwietnia w Bielsku-Białej, po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Maciej Lachowski, który obronił tytuł mistrzowski w kategorii do lat 20.
W Pucharze Śląska w kategorii drużynowej KS Sprint zajął 2. miejsce. Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy Diament w Godowie.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematSrebrny medal solo i złoto drużynowe w 48-godzinnym biegu. Wielki sukces Edyty Lewandowskiej z Bielska-Białej
Magurka Challenge: czwarta edycja wyzwania dla miłośników gór i aktywnego życia
Grupa biegowa medyków w Bielsku-Białej i Żywcu. „Adrenalina” zaprasza na wspólne treningi
Srebrny medal Mai Chamot na 70. Halowych Mistrzostwach Polski
Niepełnosprawność nie wyznacza mety. Historia Teodora Leitana - wychowanka klubu Start Bielsko
[FOTO] Razem kibicowaliśmy Mai Chwalińskiej na bielskim Rynku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








