
Wiadomości
- 19 kwietnia 2024
- wyświetleń: 1378
Dzień Ziemi już wkrótce. BBOSiR przygotował atrakcje dla najmłodszych
Za nami:
Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza uczniów klas IV-VIII bielskich szkół podstawowych na Dzień Ziemi. Wydarzenie, które patronatem objął prezydent Bielska-Białej, odbędzie się już w poniedziałek w namiocie w Parku Słowackiego.

Jak informuje BBOSiR, podczas spotkania odbędą się edukacyjne prelekcje oraz warsztaty dotyczące dbania o naszą planetę przez najmłodsze pokolenia. Nie będzie wspólnego sprzątania, ale będzie mnóstwo ciekawych zajęć!
Organizatorzy proszą, by dzieci były odpowiednio ubrane, a także miały ze sobą bidony i kubki termiczne. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatną zupę oraz herbatę. Po zakończeniu wydarzenia każda ze szkół otrzyma sadzonki.

ZOBACZ TAKŻE

Bielsko-Biała chce być w gronie „czystych i zdrowych miast Europy”

Mały Szlak Beskidzki - niewykorzystany atut turystyczny Bielska-Białej?

Ścieżki rowerowe w Bielsku-Białej. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej

Uwaga, płazy na szlaku! Nowe, rzucające się w oczy oznaczenia w Dolinie Wapienicy

Autobusy jeżdżą i zakłócają spokój mieszkańców okolic ul. Tuwima

Plaża miejska nad Białą, czyli opalanie z widokiem na ścianę z rdestowca
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.