Wiadomości

  • 17 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 2574

Konrad Łoś z poparciem posła Konfederacji. "Rozmawialiśmy długo o tym, co nas łączy"

Poseł Konfederacji Bronisław Foltyn udzielił poparcia Konradowi Łosiowi, kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Bielska-Białej.

Bronisław Foltyn wyraził poparcie dla kandydatury Konrada Łosia.
Bronisław Foltyn wyraził poparcie dla kandydatury Konrada Łosia. · fot. mat. pras.


- W najbliższą niedzielę będę głosował na Konrada Łosia. Rozmawialiśmy bardzo długo o tym co nas łączy, co moglibyśmy wspólnie zrobić. Ustaliliśmy, że bardzo ważnym punktem jest dzielnica biznesowa. Mam jasną deklarację od pana Konrada, że wesprze ten projekt i będzie starał się go zrealizować - mówił Foltyn podczas środowej (17 kwietnia) konferencji prasowej poseł Konfederacji.

- Dziękuję panu posłowi za udzielenie mi poparcia - mówił Konrad Łoś. - To, co nas łączy, to że jesteśmy ugrupowaniami o charakterze prawicowym i patriotycznym. Wielokrotnie też się wypowiadałem, że propozycja dzielnicy biznesowej jest bardzo interesująca i będę czynił starania, żeby wspierać tę inicjatywę. Jeżeli byłoby zainteresowanie przedsiębiorców, to uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie - zaznaczał kandydat PiS na prezydenta Bielska-Białej.

W pierwszej turze wyborów samorządowych na Konrada Łosia zagłosowało 23,98% wyborców. Bronisław Foltyn zdobył poparcie rzędu 5,97%.

kr / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.