Wiadomości
- 21 kwietnia 2024
- wyświetleń: 1298
Starostwo zabezpiecza się przed cyberatakami. 850 000 złotych z unijnego projektu
Blisko 850 000 złotych z funduszy unijnych otrzymał Powiat Bielski na poprawę ochrony bielskiego starostwa przed zagrożeniami z cyberprzestrzeni.

Za kwotę tę zakupione zostaną systemy informatyczne, licencje oprogramowania antywirusowego oraz serwer, a także zorganizowane będą szkolenia pracowników wydziału informatycznego oraz urzędników zatrudnionych w pozostałych wydziałach.
- Chodzi o to, by jak najlepiej chronić dane osobowe naszych mieszkańców, którzy załatwiają swoje sprawy w starostwie, czy to rejestrując samochód, czy odbierając prawo jazdy, czy odwiedzając wydział budownictwa lub geodezyjny. Pozyskaliśmy środki, które stanowią 88 proc. wartości całego projektu - mówi Dorota Nikiel z Zarządu Powiatu Bielskiego.
ZOBACZ TAKŻE
Dowód rejestracyjny odbierzesz jak paczkę. Urzędomat już w Bielsku-Białej
Ruszyła rozbudowa drogi Strumień-Jasienica. Inwestycja za ok. 8 mln zł
Tor rowerowy typu pumptrack pod wiaduktem na Andersa? Pomysł wydaje się świetny!
Rozbudowa Karczmy Harnaś przy ul. Jeździeckiej budzi pytania o ruch samochodowy, parkingi i wpływ na okolicę
List czytelnika„Nie ma pieniędzy na chodnik, są na imprezy”. Mieszkanka punktuje priorytety miasta
[FOTO] Nowy chodnik przy ul. Kossaka? Jest interpelacja do prezydenta miasta
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







