Wiadomości

  • 22 lutego 2013
  • wyświetleń: 16397

Nowy market w Bielsku-Białej

W stolicy Podbeskidzia powstanie kolejny sklep dla domowych majsterkowiczów i profesjonalistów z branży budowlanej - multimarket Jula.

jula
Market Jula w Gliwicach · fot. jula.pl


- Prawdą jest, że planujemy otwarcie multimarketu naszej sieci w Bielsku-Białej. Aktualnie szukamy dogodnej dla niego lokalizacji - potwierdza nasze informacje - informuje PR Manager Jula, Anna Dylińska.

Jula Postorder AB jest rodzinną firmą z siedzibą w szwedzkiej miejscowości Skara, zatrudniającą około 2000 pracowników. Firma powstała w 1979 roku i w ciągu ostatnich pięciu lat odniosła sukces nie tylko rozwojowy, ale również finansowy. Właścicielami Juli są Lars-Göran Blank i Karl-Johan Blank.

Jula sprzedaje swoje produkty majsterkowiczom, oraz miłośnikom DIY (Do It Yourself). Szeroki asortyment produktów zapewnia, że każdy znajdzie to, czego szuka. Asortyment Juli to: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, akcesoria motoryzacyjne oraz AGD i RTV.

W Polsce sieć marketów Jula liczy osiem sklepów.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.