Wiadomości

  • 19 lutego 2013
  • 22 lutego 2013
  • wyświetleń: 8326

Poszukiwania przyniosły skutek!

W czwartek poszukiwany przez policję i rodzinę 32-letni bielszczanin został odnaleziony - informuje oficer prasowy bielskiej policji, Elwira Jurasz.

Przypominamy, że mężczyzna zaginął w poniedziałek 18 lutego. Z niewyjaśnionych przyczyn po zakupach w jednym z bielskich hipermarketów wsiadł do autobusu - mimo, że był tam własnym samochodem - i pojechał w kierunku centrum Bielska-Białej. Rodzina podejrzewała amnezję.

Po trzech dniach intensywnych poszukiwań, do których włączył się również portal bielsko.info, mężczyznę w stanie silnego wyziębienia odnalazł patrol policji w Zwardoniu. Rodzina potwierdziła tożsamość odnalezionego bielszczanina.

- W imieniu rodziny pragnę gorąco podziękować wszystkim za zaangażowanie, trud, nieprzespane noce, podejmowanie każdego, najmniejszego nawet wysiłku, dobre słowo, wspieranie nas w chwilach załamania - dziękuję żona odnalezionego bielszczanina.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.