
Wiadomości
- 25 lutego 2024
- wyświetleń: 20800
PiS zaprezentował kandydata na prezydenta Bielska-Białej. To wieloletni radny
Konrad Łoś został kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Bielska-Białej. Decyzję ogłoszono na wtorkowej (20 lutego) konferencji prasowej.
Łoś sprawuje funckję radnego od dwóch kadencji. Z wykształcenia jest doktorem nauk prawnych, nauczycielem akademickim, a także biegłym sądowym i arbitrem Sądu Arbitrażowego przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. To bielszczanin, wychowany i mieszkający w Wapienicy.
- To oczywiście duże wyzwanie i wielka odpowiedzialność. Od wielu lat jestem radnym Rady Miejskiej w Bielsku-Białej i staram się aktywnie wykonywać swoje obowiązki. Każdy mieszkaniec, który się do mnie zgłosi, może liczyć na pomoc - w bieżącej kadencji wystosował ponad 600 interpelacji, ale to oczywiście nie wszystko. Interweniuje w mniejszych sprawach, odbieram telefony w sprawach nagłych, przekazując je do właściwych organów czy instytucji - mówił o sobie kandydat partii na prezydenta Bielska-Białej.
Konrad Łoś dodał, że w przyszłym tygodniu poznamy listy jego komitetu do Rady Miejskiej, zaprezentowani zostaną także na osobnej konferencji kandydaci na radnych.
Na konferencji zaprezentowano także kandydatów PiS do Sejmiku województwa śląskiego z naszego regionu. Znaleźli się na niej: Jan Chrząszcz, Jan Kawulok, Stanisław Baczyński, Ewa Żak, Ireneusz Furczyk, Maria Cieślar, Urszula Rukasz, Małgorzata Pindel, Agnieszka Biegun.
- To jedna z najsilniejszych, jeśli nie najsilniejsza reprezentacja w całym województwie. Bardzo się z tego cieszę, bo głównym celem partii politycznych jest wygrywanie wyborów. Nasi kandydaci to osoby powszechnie znane, lubiane i są gwarantem dobrego wyniku w województwie śląskim - mówił poseł Grzegorz Puda dodając, że liczy na minimum cztery mandaty z okręgu.
ZOBACZ TAKŻE

DzisiajTrwa druga tura wyborów prezydenckich. Bielsko-Biała z najwyższą frekwencją w województwie

Szykuje się nocna prohibicja. Alkoholu nie kupimy w centrum miasta

Gorący temat100 tysięcy złotych dla bielskiego osiedla z najwyższą frekwencją w drugiej turze wyborów

Analiza wyników Trzaskowskiego, Nawrockiego i Mentzena według lokali

Gorący tematTrzaskowski na prowadzeniu w Bielsku-Białej - wysoka frekwencja i zacięta rywalizacja w pierwszej turze

Rafał Trzaskowski wygrywa także w powiecie bielskim. Wyniki
Komentarze
UWAGA - do 1 czerwca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.