Wiadomości

  • 18 lutego 2024
  • 19 lutego 2024
  • wyświetleń: 6134

[FOTO] Zderzenie 2 osobówek pod Zamkiem Sułkowskich. Pasażer zakleszczony w pojeździe

W niedzielę 18 lutego, około godziny 12.30 na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Wzgórze w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kraksa wyglądała wyjątkowo groźnie, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych pod Zamkiem Sułkowskich w Bielsku-Białej - 18.02.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 64-letni kierowca MG. Mieszkaniec Tychów skręcał w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa 35-letniemu kierowcy Dacii. Siła uderzenia była na tyle duża, że konieczna była interwencja strażaków ze sprzętem hydraulicznym. Z pomocą specjalistycznego sprzętu trzeba było wykonać dostęp do pasażera MG. Mężczyzna na szczęście miał tylko kłopoty z wyjściem. Jego obrażenia nie były poważne. Podobnie jak pozostali uczestnicy został przebadany przez ratowników i zwolniony do domu.

Cały ten ambaras na głównym skrzyżowaniu w mieście zakończył się mandatem karnym dla sprawcy kolizji. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

pj, sid / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.