Wiadomości

  • 14 lutego 2024
  • wyświetleń: 4186

Walentynki w Bielsku-Białej. Zrób selfie, zobacz spektakl i... podejmij pracę w MZK

Sporo atrakcji w mieście czeka na zakochanych - i nie tylko - z okazji Walentynek. Selfie można zrobić na udekorowanym krzywym mostku, na ul. 11 listopada zobaczyć uliczny spektakl, a MZK będzie rozdawać lizaki i zachęcać do... podjęcia u nich pracy.

Krzywy mostek w walentynkowej odsłonie · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB


Władze miasta zachęcają do wykonywania walentynkowych zdjęć na udekorowanym w serduszka i rozświetlonym krzywym mostku. Nie tylko w Walentynki - dekoracja będzie rozświetlona do niedzieli (18 lutego).

Przy Punkcie 11 na ul. 11 Listopada 24 zobaczyć będzie można w środę (14 lutego) uliczny spektakl walentynkowy "Światła". - Wybierzcie się na spacer po mieście i zatrzymajcie na chwilę, żeby przeżyć razem z nami opowiedzianą światłem i tańcem historię... chyba o każdej i każdym z nas - zachęcają organizatorzy. Pokazy odbędą się o 18:15 i 18:45, wstęp wolny.

Swoją akcję walentynkową zorganizowało też bielskie MZK. Jego pracownicy dzielić się będą lizakami w kształcie serc oraz rozdawać ulotki zachęcające do aplikowania o pracę w spółce. Będzie można też nagrać filmik z miłymi słowami o miejskiej komunikacji czy zrobić selfie w wielkiej ramce.

kr / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.