bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 lutego 2013
  • wyświetleń: 2019

21 tabletów do wygrania w Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Okazją do zdobycia tabletu, czyli nowoczesnego, mobilnego minikomputera, jest konkurs „O rety, tablety!” w CH Auchan Bielsko-Biała.

plakat


Pierwszy komputer ważył 30 ton i składał się z 42 szaf z blachy stalowej. Siedemdziesiąt lat temu nikt nawet nie śnił o tym, że maszyna zmieści się w damskiej torebce. Dziś, dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom, stało się to możliwe.

Słowo tablet ma w języku angielskim wiele znaczeń. Każdy kojarzy go jednak z cieszącym się ogromną popularnością małym, przenośnym komputerem z dotykowym ekranem. Błyskawiczny rozwój technologii pozwolił zamknąć w przedmiocie niewielkich rozmiarów więcej możliwości, niż 70 lat temu gwarantował zajmujący prawie cały pokój pierwszy komputer - ENIAC.

Już wkrótce takie mini komputery trafią w ręce szczęśliwych klientów CH Auchan Bielsko-Biała. W poniedziałek, 18 lutego rozpocznie się bowiem konkurs, w którym do wygrania będzie 21 topowych tabletów. Wystarczy do 10 marca dokonać zakupów za minimum 50 zł w hipermarkecie i 50 zł w butikach galerii handlowej lub o wartości minimum 100 zł tylko na terenie galerii. Następnie należy udać się do stoiska promocyjnego, gdzie wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Listę szczęśliwych zwycięzców poznamy już 17 marca.

Specjalna nagroda czeka na osoby, które wezmą udział w zabawie wchodząc na stronę internetową konkursu znajdującą się na stronie galerii, tj. www.auchanbielskobiala.pl i wypełniając formularz kontaktowy. Osoba, która udzieli najlepszej odpowiedzi, otrzyma wyjątkową niespodziankę.

Konkurs „O rety tablety” rozpocznie się 18 lutego o godzinie 9.00 i potrwa do 10 marca do godziny 20.00. Regulamin konkursu jest dostępny na stoisku promocyjnym oraz na stronie www.auchanbielskobiala.pl.

ab / bielsko.info
źródło: Auchan Bielsko-Biala

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj