Wiadomości
- 19 stycznia 2024
- wyświetleń: 1660
32. Finał WOŚP. Wolontariusze pojadą autobusami bezpłatnie
Już 28 stycznia odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent Jarosław Klimaszewski podjął decyzję, że tego dnia wolontariusze fundacji będą mogli jeździć autobusami MZK bezpłatnie.

Wymogiem jest oczywiście posiadanie identyfikatora. Z bezpłatnych przejazdów mogą też skorzystać opiekunowie wolontariuszy poniżej 16. roku życia.
A co się będzie działo? O programie bielskiego finału pisaliśmy tutaj. Warto dodać, że odbędzie się także turniej piłki nożnej na boisku Orlik przy ul. Słowackiego.
Przypominamy też, że z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy grają także BIELSKIE MEDIA - uruchomiona została już nasza e-skarbonka. Szczegóły tutaj.
ZOBACZ TAKŻE
Ciężarówka uszkodziła wiadukt kolejowy. Obowiązuje komunikacja zastępcza i objazd
Zmiana lokalizacji przystanku „Piastowska Sobieskiego” w Bielsku-Białej
Utrudnienia na ul. Piekarskiej. Zmieni się organizacja ruchu
Kolejny etap prac na ul. Piastowskiej. Będą zmiany w organizacji ruchu
Pociągiem w grupie taniej i wygodniej. Koleje Śląskie upraszczają zasady przejazdów grupowych
Interwencja w sprawie parkingu przy Placu Józefa Niemczyka. Zmian nie będzie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








(1).jpg)
