bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 lutego 2013
  • 16 lutego 2013
  • wyświetleń: 1244

Przygarnij bezdomne zwierzęta!

Za nami:

16 lutego w godzinach od 14.00 do 18.00 Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park odwiedzą psy i koty znajdujące się pod opieką Fundacji Zmieńmy Los, która w porozumieniu z okolicznymi Schroniskami dla Bezdomnych Zwierząt szuka dobrych domów i kochających opiekunów dla samotnych zwierzaków.

W sobotnie popołudnie będzie można zaprzyjaźnić się ze znajdującymi się pod opieką Fundacji kotami i psami, z których wiele długo czeka na swój szczęśliwy los - dobry dom i kochających właścicieli.

Klienci Centrum będą mieli okazję porozmawiać z opiekunami o akcji oraz przyjrzeć się zwierzakom, a następnie podjąć decyzję o tym, czy chcą włączyć do swojej rodziny psa lub kota.

Na dzieci będą czekać miłe atrakcje, jak malowanie twarzy oraz konkursy plastyczne. Gemini Park oraz Fundacja Zmieńmy Los zapraszają na spotkanie ze zwierzętami.

ab / bielsko.info
źródło: Gemini Park

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.