Wiadomości
- 15 stycznia 2024
- 16 stycznia 2024
- wyświetleń: 1939
Jak żyje się w Bielsku-Białej? Urząd Miejski zachęca do wypełnienia anonimowej ankiety
Urząd Miejski w Bielsku-Białej zaprasza mieszkańców miasta do wzięcia udziału w ankiecie internetowej Barometr Bielska-Białej za rok 2023. Pytania ankiety dotyczą jakości życia w naszym mieście i poziomu świadczonych przez miasto usług.

- Państwa głos pomoże nam również ocenić poziom aktywności obywatelskiej i zaangażowania mieszkańców w życie miasta. Ankieta będzie okresowo powtarzana, aby śledzić zmiany w Państwa ocenie funkcjonowania miasta i móc wykorzystać jej wyniki do monitoringu Strategii Rozwoju Bielska-Białej do 2030 roku - informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej.
Ankieta jest anonimowa, a czas potrzebny na jej wypełnienie to około 10 minut. Wszystkie podane przez Państwa informacje zostaną zagregowane do zbiorczych danych statystycznych. Ankieta będzie dostępna do 15 lutego br.
Ankieta dostępna jest TUTAJ.
ZOBACZ TAKŻE
Miasto szuka dostawcy prądu. Energia trafi do ponad 800 miejskich obiektów
Plac Żwirki i Wigury do zmiany, ale mieszkańcy pytają o parkingi. Czy będzie kompromis?
Rzeka Biała bliżej mieszkańców? Propozycja stworzenia nadbrzeżnych tras rekreacyjnych
Ulica Szkolna do remontu? Pojawił się apel o kompleksową modernizację i miejsca parkingowe
Radny chce dużego napisu „Bielsko-Biała” w centrum miasta. Instalacja ma być nową wizytówką
Bielszczanie uszyli ponad 100 kolorowych poszewek dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









