Wiadomości
- 4 stycznia 2024
- 7 stycznia 2024
- wyświetleń: 11644
[ZDJĘCIA] Orszak Trzech Króli przemaszerował przez Bielsko-Białą
W sobotę, 6 stycznia spod kościoła pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Aleksandrowicach wyruszył tradycyjny Orszak Trzech Króli.
Wydarzenie rozpoczęło się Mszą świętą o 10.30 w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego w Aleksandrowicach. O godz. 11.30 nastąpiło formowanie orszaku i przemarsz na Rynek. Ostatni element uroczystości rozpoczął się o godz. 12.30 na Rynku - był to inscenizowany pokłon Trzech Króli oraz wspólne kolędowanie z zespołem wspólnoty Miłość i Łaska Chrystusa.
ZOBACZ TAKŻE
Czasowe utrudnienia w ruchu i komunikacji miejskiej. W związku z organizacją Orszaku Trzech Króli
[FOTO] Zabrzeg: pożar budynku mieszkalnego. Trwa akcja gaśnicza!
JutroUNPLUG FESTIWAL. Cztery dni literatury, muzyki i inspirujących spotkań w Książnicy Beskidzkiej
2 lipcaWlot na Spot. W lipcu aż pięć letnich wieczorów z muzyką pod gołym niebem. Mamy program!
[FOTO] Zawał w autobusie MZK. Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej pacjent przeżył
Gorący tematBielskie lotnisko zawiesza operacje lotnicze! To pokłosie wypadku szybowca
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.












