bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 lutego 2013
  • wyświetleń: 1706

Gemini najpiękniej oświetlone

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Według internautów Gemini Park w Bielsku-Białej było najpiękniej oświetlonym w okresie Świąt Bożego Narodzenia centrum handlowym w Polsce.

Gemini, centrum handlowe, sklepy
Centrum handlowo-usługowe Gemini w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Bielskie centrum zdobyło nagrodę publiczności w niedawno zakończonym konkursie „Świeć się Galerio!”, organizowanym przez firmę Energia pod patronatem Polskiej Rady Centrów Handlowych. W ramach konkursu galerie i centra handlowe z całej Polski zgłaszały zdjęcia przedstawiające świąteczne dekoracje.

Konkurs „Świeć się Galerio” był częścią akcji „Świeć Się z Energą”. Na konkurs nadesłano niemal 5000 prac w kategoriach „Mój dom”, „Moje miasto” oraz „Świeć się Galerio!”. Ze zgłoszonych prac jury pod przewodnictwem znanej fotografki Lidii Popiel oraz publiczność wybrali te najlepsze. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem tysięcy Polaków. Facebookowy profil „Świeć Się” zgromadził ponad 100 tysięcy fanów.

"Wygrana Gemini Park w plebiscycie publiczności konkursu „Świeć się Galerio!” jest radosną wiadomością. Oznacza bowiem, że nasze starania, by grudniowa dekoracja Centrum oddawała magię Świąt Bożego Narodzenia i budziła pozytywne emocje, przyniosły zamierzony efekt." - czytamy w oświadczeniu Centrum Gemini.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj