bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 lutego 2011
  • wyświetleń: 10836

Tir wjechał w drzewo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Uwaga kierowcy! Na drogach jest bardzo ślisko. Dzisiaj nad ranem doszło już do dwóch wypadków i kilku drobnych stłuczek. W Bielsku-Białej na ul. Janowickiej kierowca samochodu ciężarowego wjechał w drzewo. Trwa akcja ratunkowa. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci bielskiej drogówki.

tir wypadek
fot. KM PSP Bielsko-Biała


tir wypadek
fot. KM PSP Bielsko-Biała


tir wypadek
fot. KM PSP Bielsko-Biała


Wszystko wskazuje na to, że kierowca tira na łuku drogi i śliskiej nawierzchni, utracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożne drzewo. Trwa akcja ratunkowa. Kierowca tira jest przytomny, ale zakleszczył się w kabinie, którą rozcinają strażacy. To drugi zastęp, który skierowano na miejsce, bo pierwszy wóz strażacki jadący do wypadku, na ul. Leszczyńskiej uległ kolizji. Utrudnienia w ruchu, na ul. Janowickiej potrwają około godziny.

Do groźnego wypadku doszło także na bielskiej ul. Mazańcowickiej. Kierująca fiatem kobieta dachowała. W wyniku zdarzenia trafiła do szpitala.

W centrum miasta, na ul. Wzgórze zderzyły się trzy pojazdy: skoda fabia oraz ople: corsa i astra.

Z kolei na ul. PCK doszło do stłuczki fiata punto z oplem corsą. Kierujące tymi pojazdami kobiety, nie odniosły na szczęście żadnych poważnych obrażeń ciała.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj