bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 lutego 2013
  • wyświetleń: 2016

Bardzo dotkliwie pobił 33-latka

Policjanci zatrzymali 37-letniego bielszczanina podejrzanego o naruszenie miru domowego i brutalne pobicie 33-latka. Na skutek pobicia pokrzywdzony doznał złamania zatok szczękowych, wieloodłamowego złamania kości jarzmowych, oczodołów i nosa.

Do zdarzenia doszło w jednym z bielskich domów przy ul. Wapienickiej. Nieproszony napastnik wtargnął do mieszkania i już w progu rzucił się z pięściami na właściciela. Pobił go tak dotkliwie, że pokrzywdzony trafił do szpitala. Czeka go teraz długa rekonwalescencja.

Powiadomieni o pobiciu policjanci szybko zatrzymali sprawcę. W toku prowadzonych czynności ustalono, że powodem, dla którego pobił swojego adwersarza była zazdrość o kobietę. Zatrzymany usłyszał już zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 5 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zatrzymał mu paszport i zakazał opuszczania kraju.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.