bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 lutego 2011
  • wyświetleń: 4713

Pozowała nago nad grobami

Bulwersujący sposób autopromocji wybrała 26-letnia kobieta, która pozowała nago na grobach zmarłych, a następnie zamieściła swoje zdjęcia na jednym z portali internetowych. Kobieta myliła się sądząc, że w sieci pozostanie anonimowa. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu wspólnie z bielską Prokuraturą Południe ustalili jej personalia.

Policja


Śledczy z Bielska-Białej zostali poinformowani o bulwersującym procederze przez jednego z oburzonych internautów. Mężczyzna odnalazł w internecie zdjęcia nagiej kobiety, pozującej nocą w wyzywających pozach nad grobami zmarłych.

Z zamieszczonych na stronie internetowej, szczątkowych informacji wynikało, że zdjęcia te mogły powstać na jednym z cmentarzy w Bielsku-Białej. Policjanci rozpoczęli żmudną procedurę poszukiwania nieznanej kobiety, która zbezcześciła miejsce pamięci o zmarłych.

Dochodzenie nie było łatwe i na pewnym etapie zostało nawet umorzone. Pojawiły się jednak nowe okoliczności, które pozwoliły na ustalenie, że sprawczynią jest 26-letnia bielszczanka.

Kiedy policjanci podali jej powód zatrzymania, nie kryła zdziwienia. Przede wszystkim nie spodziewała się zatrzymania. Mało tego, nie sądziła nawet, że pozując do tych zdjęć popełnia jakiekolwiek przestępstwo. Twierdziła także, że nie zna osobiście fotografa, który wykonał zdjęcia.

Przedstawiono jej zarzuty znieważenia miejsca spoczynku zmarłych, za co grożą jej 2 lata więzienia. Prokurator zastosował wobec sprawczyni dozór policyjny.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.