Reklama

Wiadomości

  • 5 listopada 2023
  • 12 listopada 2023
  • wyświetleń: 1084

Ruszają jesienne przeglądy kolei linowych w Beskidach - zaplanuj wyprawę w najbliższych dniach!

Coroczny jesienny przegląd techniczny Kolei na Szyndzielnię jest już w planach - od 13 listopada do 1 grudnia. Najbliższe dni to doskonała okazja, aby wykorzystać uroki beskidzkiej jesieni i zaplanować wyprawę na jeden z najpiękniejszych szczytów w regionie.

Kolej Linowa Szyndzielnia
Kolej Linowa Szyndzielnia · fot. Maciej Ciałowicz


Kolej Linowa Szyndzielnia to brama do beskidzkiej przyrody, która zabierze Cię z miasta na wysokość prawie 1000 m n.p.m. Już po wyjeździe na górę znajdziesz się w sercu beskidzkich szlaków prowadzących w kierunku Klimczoka, Szczyrku, Błatniej i Koziej. To doskonała okazja, aby odkryć malownicze krajobrazy, pełne kolorowych liści, które nadają górskim wędrówkom niepowtarzalny urok.

Górna stacja Kolei Linowej Szyndzielnia to także idealne miejsce dla miłośników rowerów. Rozpoczynają się tu trasy rowerowe Enduro Trails, które zapewnią wrażenia zarówno doświadczonym rowerzystom, jak i początkującym. Co ważne, nawet osoby korzystające z wózka dziecięcego czy inwalidzkiego mogą dotrzeć do Schroniska PTTK na Szyndzielni, co sprawia, że miejsce to jest dostępne dla wszystkich.

Nadchodzący sezon przynosi także specjalną okazję dla rówieśników Kolei na Szyndzielnię. Osoby urodzone w roku 1953, kiedy to wystartowała pierwsza gondola na Szyndzielnię, mogą cieszyć się promocją z okazji 70. urodzin. Otrzymają 70% zniżki na przejazdy kolejką, co stanowi okazję, aby odwiedzić to magiczne miejsce.

Dla zorganizowanych wycieczek szkolnych uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (grupa minimum 15 osób), przygotowano specjalną ofertę. Każdy uczeń może skorzystać z 30% zniżki od ceny biletu ulgowego, co sprawia, że wypad na Szyndzielnię jest nie tylko ciekawą lekcją przyrody, ale także atrakcją dostępną dla każdego.

Nie trać czasu! Wykorzystaj ostatnie dni pogodnej jesieni na wyprawę na Szyndzielnię. To doskonała okazja, aby zrelaksować się wśród beskidzkich krajobrazów, cieszyć się świeżym powietrzem i odkrywać uroki jesieni w górach. Kolej Linowa Szyndzielnia jest gotowa, aby zabierając Cię na górę, zaoferować niezapomniane chwile w otoczeniu pięknej przyrody.

----------------------------------------------

Od 2 do 12 listopada Kolej Linowa Szyndzielnia kursuje codziennie:

  • Poniedziałek 10:00-17:30
  • Wtorek - Sobota 9:00-17:30
  • Niedziela i święta 9:00-17:30

BM / bielsko.info

źródło: ZIAD

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.