Reklama

Wiadomości

  • 5 listopada 2023
  • 12 listopada 2023
  • wyświetleń: 8482

[WIDEO] Poznaj kulisy filmu "Uwierz w Mikołaja". Dlaczego filmowcy wybrali Bielsko-Białą?

Od piątku, 10 listopada w kinach w całej Polsce możemy obejrzeć film "Uwierz w Mikołaja", który kręcony był między innymi w Bielsku-Białej, Goczałkowicach-Zdroju i Milówce. Jakie były kulisy powstania filmu oraz dlaczego filmowcy wybrali między innymi nasze miasto jako plan zdjęciowy? Mówi o tym wideo przygotowane przez bielski Urząd Miejski. Przypominamy także nagranie telewizji bielsko.tv.

Fotosy z filmu "Uwierz w Mikołaja" · fot. Marta Gostkiewicz/MTL Maxfilm


W filmie „Uwierz w Mikołaja" znalazła się pełna gwiazd obsada, w której każdy znajdzie swoich ulubieńców, a wśród nich: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska i wielu innych.

Za produkcję odpowiedzialna jest firma MTL Maxfilm - jeden z największych niezależnych producentów filmowych w Polsce, który ma na swoim koncie hity: „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", „Wkręceni" oraz dwie ostatnie części przebojowej serii „Kogel Mogel".

Loading...


To będą Święta inne niż wszystkie. Wielkie marzenia wymieszają się z wielkimi niespodziankami, miłość i radość zostaną znalezione w nieoczywistych miejscach, a Mikołajem będzie mógł zostać każdy, kto gotowy jest otworzyć swoje serce. Ludzie z pozoru dalecy staną się sobie bliscy, samotność ustąpi miejsca wspólnemu szczęściu a najskrytsze pragnienia znajdą swoje spełnienie.Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert - pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego.

Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat - o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End". Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.