Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2023
  • 4 listopada 2023
  • wyświetleń: 7561

Słowacy przejmują zarządzanie znanym szczyrkowskim ośrodkiem. Będą darmowe skibusy

Szczyrk Mountain Resort przedstawił plany na sezon narciarski 2023/2024. Wśród nich jest przejęcia zarządzania Beskid Sport Arena Szczyrk oraz uruchomienie darmowego skibusa.

szczyrk, narty, zima, stok, Szczyrk Mountain Resor
Słowacy przejmują zarządzanie znanym szczyrkowskim ośrodkiem. Będą darmowe skibusy - zdj. ilustracyjne · fot. Szczyrk Mountain Resort


Informacje przekazano podczas konferencji prasowej. W sezonie 2023/2024 Szczyrk Mountain Resort przejmie zarządzanie ośrodkiem Beskid Sport Arena Szczyrk. Ponadto zostanie uruchomiony darmowy skibus na trasie Solisko - Szczyrk Gondola - Beskid Sport Arena - Skalite, wraz z darmową aplikacją "Kiedy przyjedzie?", która pozwala na bieżącą kontrolę czasu przejazdu i odjazdu skibusa z określonego przystanku.

Jednodniowy skipass, który będzie kosztował od 89 złotych, jest dostępny w sprzedaży internetowej od 30 października. Szczyrk Mountain Resort poinformował także, że w najbliższym sezonie uruchomi Fresh track - jedyną taką ofertę w Polsce, Szczyrk Ski School, w tym Akademię Misia Maxa oraz wypożyczalnię sprzętu narciarskiego w dwóch lokalizacjach. Nie zabraknie również topowych eventów - Szczyrk Ski Cup, Szczyrk Avalanche, Pucharu Misia Maxa oraz wielu innych.

Szczyrk Mountain Resort poinformował, że otwarcie sezonu nastąpi tuż przed Bożym Narodzeniem - w sobotę 16 grudnia.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.