Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2023
  • 26 października 2023
  • wyświetleń: 1620

Bilet na Komunikację Beskidzką przez telefon

Już od 1 listopada pasażerowie Komunikacji Beskidzkiej będą mogli skorzystać z nowej, dodatkowej formy zakupu biletów komunikacji podmiejskiej. Od tego dnia przewoźnik uruchomi zupełnie nowy i innowacyjny system moBILET.

W Komunikacji Beskidzkiej pojawiły się nowe Mercedesy na gaz
Autobus Komunikacji Beskidzkiej · fot. Komunikacja Beskidzka


To wygodna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego zakupu biletów komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej, zarówno jednoprzejazdowych jak i dobowych. Dzięki aplikacji w telefonie komórkowym kupicie bilet zawsze i wszędzie: 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem swojego telefonu.

Jest ona dostępna we wszystkich sieciach komórkowych, zarówno dla numerów z abonamentem jak i na kartę. Wszystko czego potrzebuje użytkownik, to telefon komórkowy z zainstalowaną bezpłatną aplikacją oraz dostępem do Internetu.

Dzięki intuicyjnej obsłudze zakup jest bardzo prosty. Aby skasować bilet Komunikacji Beskidzkiej przed wejściem do pojazdu uruchamiamy w telefonie aplikację, wybieramy miasto, rodzaj biletu i potwierdzamy zakup. Po zatwierdzeniu wybranego biletu system łączy się z serwerem za pomocą Internetu, a my otrzymujemy bilet, który w razie potrzeby pokazujemy kontrolerowi.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.mobilet.pl.

komunikacja beskidzka

ar / bielsko.info

źródło: Komunikacja Beskidzka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.