Wiadomości

  • 25 października 2023
  • 26 października 2023
  • wyświetleń: 373

Nowa seria skanerów Epson

Artykuł sponsorowany:

Jak usprawnić obieg dokumentów w firmie? Skanery — to dzięki nim można przekształcać informacje fizyczne w łatwą w obsłudze i bezpieczną postać cyfrową. Współczesne urządzenia potrafią zapisać obraz z łatwością w wysokich rozdzielczościach i odtworzyć niemal w dowolnej skali niezależnie od tego, czy skanowane nośniki mają rozmiar znaczka pocztowego, czy format A0. Co daje użytkownikom skanowanie? No więc po kolei: oszczędność miejsca w biurze, prosty dostęp do dokumentów archiwalnych, zmniejszenie utraty plików i szybsze odzyskiwanie sprawności po awarii, równoczesny dostęp do plików dla wielu użytkowników, możliwość skanowania wiadomości e-mail, chmury, folderu lokalnego, urządzenia mobilnego a to jeszcze nie wszystkie możliwości.

Epson


Nowości od Epson

Firma Epson właśnie wprowadziła na rynek cztery nowe, bardzo kompaktowe, skanery biurowe: DS-C330, DS-C490, ES-C320W i ES-C380W, aby wesprzeć proces cyfryzacji i sprostać nowym wyzwaniom biurowym wynikającym z pracy hybrydowej — w szczególności współdzielonym obszarom roboczym i zmniejszonym powierzchniom biurowym. Te nowe modele wyróżniają się szybkością skanowania od 30 do 40 stron na minutę i obsługą wielu różnych rodzajów dokumentów. Modele [url=#materials]ES-C320W[/url] i ES-C380W umożliwiają skanowanie bezprzewodowe co znacząco ułatwia pracę. Zaawansowane funkcje obrazowania dokumentów w skanerach Epson, pozwalają na bezproblemowe przechowywanie skanów w wysokiej jakości w dowolnym istniejącym środowisku roboczym — zarówno w prostych systemach obsługi dokumentów, jak i w chmurze oraz w profesjonalnych rozwiązaniach do zarządzania treścią. Nowe modele od Epson to idealne skanery dla organizacji, które chcą poprawić wydajność pracy.

Epson ScanWay - w pełni automatyczne skanowanie

Model ES-C380W dzięki funkcji Epson ScanWay, umożliwia w pełni automatyczne skanowanie. Dokumenty można przesyłać do folderów sieciowych, w chmurze, na adres email lub do pamięci USB, bez potrzeby podłączania do komputera, co czyni proces skanowania bardziej wydajnym. Oznacza to, że użytkownicy mogą używać skanera jako samodzielnego rozwiązania, eliminując potrzebę posiadania komputera. Można skanować do popularnych usług w chmurze, takich jak OneDrive, Sharepoint online i Microsoft Teams, korzystając z Epson Connect i maksymalnie wykorzystać możliwości skanera sieciowego oraz zaawansowane funkcje uwierzytelniania użytkowników i zadań.

Epson


Pracuje szybko i nie wymaga podłączenia do komputera a jego niewielkie wymiary sprawiają, że łatwo go ustawić na każdym biurku. Pozwala łatwo skanować i katalogować oraz udostępniać dokumenty między zespołami, działami i lokalizacjami, ograniczając potrzebę tworzenia wielu fizycznych kopii oraz ryzyko ich zgubienia lub utraty. Prosty proces skanowania pozwala zaoszczędzić czas i pracować wydajniej

Wydajność i bezpieczeństwoDla wielu organizacji wydajność i redukcja kosztów to kluczowe wyzwania, wraz z potrzebą digitalizacji procesów i zapewnienia bezpieczeństwa przesyłanych danych. Skanery Epson oferują bezpieczny i prosty sposób digitalizacji dokumentów i włączenia wysokiej jakości kopii w cyfrowy obieg dokumentów. Pomagają chronić ich dane, ograniczyć ryzyko ich utraty lub nieuprawnionego wykorzystania oraz zmniejszyć koszty związane z zarządzaniem dokumentacją.

Epson


Łączenie światówNa co dzień dokumenty papierowe nadal odgrywają niezwykle ważną rolę. Co ciekawe, objętość zasobów papierowych, takich jak faktury, umowy, reklamacje czy zamówienia nieustannie rośnie, stanowiąc nie lada wyzwanie. Warto więc pamiętać, że Epson udostępnia sprawdzony sprzęt i oprogramowanie wspierające procesy oparte na elektronicznym obiegu dokumentów, oferując możliwość połączenia świata dokumentów fizycznych i cyfrowych. Masowe skanowanie dokumentów papierowych i włączanie ich do elektronicznego obiegu dokumentów w sposób istotny przekłada się na obniżenie kosztów i zwiększenie efektywności pracy.

Epson