Wiadomości

  • 24 października 2023
  • 25 października 2023
  • wyświetleń: 2794

Ankiety w sprawie węzła przesiadkowego. Trwają badania w centrum miasta

W okolicach dworców kolejowego i autobusowego trwają badania intensywności ruchu, w kontekście budowy zintegrowanego węzła przesiadkowego.

bielskobiala,bielsko,dworzec,pkp,warszawska,bielskodworzec,ilovebb,fotodnia,instagram
W pobliżu dworca kolejowego i autobusowego są przeprowadzane badania dotyczące budowy zintegrowanego węzła przesiadkowego


Przeprowadza je stowarzyszenie Nostra i odbywać się będą one we wtorek i środę (24-25 października). Na obszarze między ulicami Warszawską, 3 Maja (od Czechowickiej do Sienkiewicza), Wałową, Grażyńskiego i Trakcyjną analizowany będzie ruch pieszych i pojazdów, napełnienie autobusów miejskich oraz zapełnienie parkingów.

Na wybranych przystankach i dworcu kolejowym Bielsko-Biała Główna będą też przeprowadzane ankiety. - Prosimy, szczególnie w przypadku ankiet, o współpracę z ankieterami i udzielenie odpowiedzi w krótkiej ankiecie, dotyczącej preferencji komunikacyjnych oraz relacji odbywanej podróży - apeluje do pasażerów MZD.

kr / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.