Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2023
  • 24 października 2023
  • wyświetleń: 3707

Oliwia z Bielska-Białej odpadła z programu The Voice of Poland

Oliwia Lach z Bielska-Białej zakończyła swoją przygodę z programem The Voice of Poland.

Oliwia Lach vs. Bartek Michniewicz
Oliwia Lach vs. Bartek Michniewicz · fot. TVP2


Przypomnijmy: bielszczankę mogliśmy oglądać na antenie dwójki od września. W "Przesłuchaniach w ciemno" zaśpiewała piosenkę "Odbicie" z repertuaru Bryski. Obróciła wtedy dwa fotele jurorów - Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka. Zdecydowała się na wejście do drużyny Justyny, by pod jej skrzydłami szlifować swój talent.

W odcinku wyemitowanym w sobotę 21 października Justyna Steczkowska spośród 15-osobowego teamu wybrała tych, którzy będą mieli szansę walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, kontrakt płytowy oraz nagrodę pieniężną - 50 tys. złotych. Zgodnie nowymi zasadami, zanim doszło do muzycznych starć duetów na scenie „The Voice of Poland”, zobaczyliśmy warsztaty odbywające się na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. To właśnie tam Justyna Steczkowska wyłoniła 10 uczestników, którzy wystąpili na muzycznym ringu.

Niestety Oliwia przegrała bitwę w duecie z Bartkiem Michniewiczem i musiała się pożegnać z programem.

Loading...


Loading...


Bielszczanka przygodę z muzyką rozpoczęła jako sześciolatka. Występowała w dziecięcym zespole, kształciła się muzycznie i przez wiele lat z powodzeniem brała udział konkursach w kraju i za granicą. Choć w zanadrzu ma plan B w postaci studiów logistycznych, to ma nadzieję, że uda jej żyć z muzyki. Tworzy swoje teksty, nagrywa covery, a rok temu wydała swój autorski utwór „Pokaż”.Ma za sobą przygodę z modelingiem i udział w wyborach Miss Beskidów (edycja 2021). Dba o formę, do czego motywuje ją chłopak, zawodnik MMA. Zainteresował ją tym sportem, sama także zaczęła amatorsko ćwiczyć. Wspierają się nawzajem w swoich dyscyplinach. Oliwia jest obecna, gdy on walczy w ringu, a on wspiera ją w walce o spełnienie muzycznych marzeń. Oliwia ma nadzieję, że program „The Voice of Poland” stanie się dla niej nowym rozdziałem w karierze muzycznej.

Posłuchajcie wykonania Oliwii z "Przesłuchań w ciemno":

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.