bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2819

Fałszywe pracownice MOPS-u

Oszustki podające się za pracownice MOPS-u okradły we wtorek 80-letnią mieszkankę Bielska-Białej. Z jej mieszkania zniknęła gotówka - w sumie kilka tysięcy złotych.

Sprawczynie podawały się za pracownice opieki społecznej. Pod tym pretekstem udało im się wejść do mieszkania starszej kobiety w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej. Wypytywały pokrzywdzoną o stan zdrowia, przebyte choroby, uzyskane świadczenia z opieki społecznej.

W trakcie rozmowy tak skutecznie odwróciły uwagę ofiary, że zdołały skraść jej oszczędności. Pokrzywdzona zapamiętała jedynie, że obie kobiety miały około 30 lat i były szczupłe.

Wszelkie informacje w tej sprawie można kierować do Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 812-16-00 lub najbliższej jednostki - nr alarmowe - 997, 112. Policja zapewnia anonimowość.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.