bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2191

Nielegalna amunicja i narkotyki

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali 19-letniego bielszczanina, który posiadał w domu nielegalną amunicję. W czasie przeszukania jego mieszkania policjanci odnaleźli też środki odurzające. Za przestępstwa te grozi mu do 8 lat za kratami.

Funkcjonariusze uzyskali informację, że w jednym z bielskich mieszkań przy ul. Piastów Śląskich przechowywana jest nielegalnie amunicja, a jednocześnie sprawca może posiadać narkotyki. Wkroczyli do mieszkania 19-latka, gdzie w czasie przeszukania odnaleźli kilka sztuk amunicji do broni gładkolufowej i o kalibrze 7,62 mm, na posiadanie których bielszczanin nie posiadał zezwolenia.

Ponadto w mieszkaniu sprawcy policjanci odnaleźli marihuanę i haszysz. Sprawcę zatrzymano. Usłyszał już zarzuty przestępstw, za które może spędzić w więzieniu najbliższe 8 lat. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.