Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2023
  • 6 października 2023
  • wyświetleń: 19501

W wyniku oszustwa bielszczanka straciła 55 000 zł. Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęć

Policjanci poszukują sprawcy oszustwa dokonanego w Bielsku-Białej na Osiedlu Złote Łany. Do zdarzenia doszło 27 lipca 2023 roku. Stróże prawa opublikowali wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Wizerunek mężczyzny, który odebrał gotówkę od pokrzywdzonej zarejestrowany przez kamerę monitoringu · fot. KMP Bielsko-Biała


- Nieznany sprawca przekazując telefonicznie fałszywe okoliczności poszkodowanej pod legendą wypadku drogowego z udziałem osób dla niej najbliższych oraz konieczności przekazania pieniędzy na kucję, doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 55 000 złotych - informuje st. asp. Ilona Michalczyk, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który odebrał gotówkę od pokrzywdzonej zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Mundurowi proszę wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej ul. Składowa 2 pod nr tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.