Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2023
  • 2 października 2023
  • wyświetleń: 9402

Do nowej filii uniwersytetu dojedziemy autobusem. MZK wydłuża trasę przejazdu jednej z linii

Od poniedziałku 2 października wprowadzona została nowa podstawowa trasa przejazdu oraz rozkład jazdy linii nr 24 w dni robocze szkolne. Jak poinformował Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, autobusy dojadą do budynku ARR, w którym mieści się nowa filia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Budynek bielskiej filii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Budynek bielskiej filii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach · fot. Wydział Komunikacji UM BB


W dni robocze szkolne autobusy linii nr 24 będą kursowały na trasie Mikuszowice Śląskie — Wapienica ARR (dawniej: BIT) od przystanku “Sobieskiego Dożynkowa” ulicami: Międzyrzecką — Rudawka — 1 Dywizji Pancernej z obsługą przystanków: “Międzyrzecka Strażacka” / “Wapienica Strażacka”, “Międzyrzecka Londzina” i “Wapienica ARR”. Część kursów pozostaje w relacji do pętli Wapienica Strażacka oraz Wapienica Park Przemysłowy ABB.

W dni robocze wakacyjne, soboty, niedziele i święta trasy przejazdu oraz rozkłady jazdy linii nr 24 nie ulegają zmianie.

Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie http://www.rozklady.bielsko.pl. Aby wyszukać nowy rozkład jazdy należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 2 października.

Nowe tabelaryczne rozkłady jazdy ważne od 2 października:
Linia nr 24 — kierunek: Wapienica ARR/Wapienica Strażacka/Wapienica Park Przemysłowy ABB
Linia nr 24 — kierunek: Mikuszowice Śląskie
Linie nr 24 — pozostałe przystanki na trasie wyjazdu/zjazdu z zajezdni

mp / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.