Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2023
  • wyświetleń: 1722

Bogata oferta jesiennych warsztatów w BBOSiR. To ostatnie chwile na zapisy!

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował bogatą ofertę jesiennych warsztatów dla młodszych i starszych. Wśród nich są trekking i nordic walking cardio Dębowiec - Szyndzielnia, warsztaty przygotowujące do sezonu narciarskiego, a także trekking z psem. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu artykułu.

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,Góry,Beskidy,Szyndzielnia,Jesień,Październik,LoveBB,foto
Jesienna magia kolorów na Szyndzielni · fot. @picsstudiobb


  • Warsztaty piłki nożnej dla dzieci - będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 19.00 na Orliku przy ulicy słowackiego 27b.


Warsztaty tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zaplanowane na wtorki i czwartki w godzinach od 17.30 do 19.30 w Hali OSR Victoria ul. Bratków 16.

  • Warsztaty nauki jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych - przewidziane na piątki w godzinach 17.30 - 18.30 na terenie hali pod Dębowcem im. Zbigniewa Pietrzykowskiego (ul. Karbowa 26).


  • Warsztaty przygotowujące do sezonu narciarskiego - będą odbywać się w poniedziałki i piątki poniedziałek, rozpoczęcie: godzina 17.30, zakończenie: godzina 18.30. Hala OSR Victoria, ul. Bratków 16.


Kolejnymi warsztatami BBOSiR przewidzianymi na okres jesienny, jest trekking i nordic walking cardio Dębowiec - Szyndzielnia, przewidziane na środy i piątki w godzinach od 18.45 do 20.00. Rozpoczęcie na dolnej stacji kolejki linowej na Dębowiec. Jak informuje BBOSiR, poziom grupy pokaże, gdzie wyjdą uczestnicy w określonym czasie. Na zajęcia obowiązkowo należy zabierać czołówki.

Poza warsztatami BBOSiR zaprasza na trekking z psem, który odbędzie się w sobotę 7 października, rozpoczęcie: godzina 9.00 na dolnej stacji kolejki na Dębowiec.

Odpłatność za warsztaty to 50 złotych za miesiąc. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy przyjmowane będą do końca września w godzinach 8.00 - 14.00 mailowo: zapisy@bbosir.bielsko.pl lub pod nr telefonu +48 33 811 01 55 wew 24 lub 29.

Bogata oferta jesiennych warsztatów w BBOSiR. Ostatnie chwile zapisów!
Bogata oferta jesiennych warsztatów w BBOSiR. Ostatnie chwile zapisów! · fot. BBOSiR

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBOSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj