bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2345

Narkotyki i kradziony motocykl

Zatrzymano 29-letniego bielszczanina podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W domu należącym do sprawcy, oprócz narkotyków policjanci odnaleźli kradzioną Yamahę. Za przestępstwa te zatrzymanemu grozi do 3 lat za kratami.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, z której wynikało, że jeden z mieszkańców bielskiej Straconki może posiadać w swoim domu środki odurzające. Policjanci wkroczyli do jego mieszkania, gdzie w czasie przeszukania odnaleźli amfetaminę i marihuanę.

W pomieszczeniu gospodarczym na terenie przeszukiwanej posesji, śledczy odnaleźli także motocykl marki Yamaha. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało, że jednoślad został skradziony 9 listopada zeszłego roku w Ustroniu.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Policjanci ustalają teraz w jaki sposób wszedł w posiadanie kradzionej Yamahy.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.