REKLAMA WYBORCZA

Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2023
  • 18 września 2023
  • wyświetleń: 5328

[WIDEO] Bielszczanka w programie The Voice of Poland! Zobacz nagranie z przesłuchań

Tej jesieni Oliwię Lach z Bielska-Białej będziemy oglądać w programie The Voice of Poland w TVP2! Nasza krajanka pomyślnie przeszła przesłuchania w ciemno i znalazła się w drużynie Justyny Steczkowskiej!

Oliwia Lach w The Voice of Poland!
Oliwia Lach w The Voice of Poland! · fot. TVP


Przygodę z muzyką rozpoczęła jako sześciolatka. Występowała w dziecięcym zespole, kształciła się muzycznie i przez wiele lat z powodzeniem brała udział konkursach w kraju i za granicą. Choć w zanadrzu ma plan B w postaci studiów logistycznych, to ma nadzieję, że uda jej żyć z muzyki. Tworzy swoje teksty, nagrywa covery, a rok temu wydała swój autorski utwór „Pokaż”.Ma za sobą przygodę z modelingiem i udział w wyborach Miss Beskidów (edycja 2021). Dba o formę, do czego motywuje ją chłopak, zawodnik MMA. Zainteresował ją tym sportem, sama także zaczęła amatorsko ćwiczyć. Wspierają się nawzajem w swoich dyscyplinach. Oliwia jest obecna, gdy on walczy w ringu, a on wspiera ją w walce o spełnienie muzycznych marzeń.

Oliwia ma nadzieję, że program „The Voice of Poland” stanie się dla niej nowym rozdziałem w karierze muzycznej. Na pewno pokaże, na co ją stać, bo ma w sobie ducha walki.

W odcinku wyemitowanym w sobotę 16 września wykonała utwór Bryski - "Odbicie".Bielszczance udało się obrócić dwa fotele - Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka. Oliwia dołączyła do drużyny Justyny, która będzie jej muzyczną mentorką!

Loading...

ar / bielsko.info

źródło: TVP

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.