REKLAMA WYBORCZA

Reklama

Wiadomości

  • 14 września 2023
  • 17 września 2023
  • wyświetleń: 9815

Bielsko-Biała znów na Make Life Harder. Tym razem za sprawą wiceministra Szweda

Bus, za pomocą którego wiceminister Stanisław Szwed, sekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, prowadzi kampanię wyborczą, stał się hitem sieci. Stało się tak za sprawą błędu w jednym ze słów w haśle wyborczym Prawa i Sprawiedliwości. Jak informuje polityk w mediach społecznościowych, literówkę udało się już poprawić.

Bus wiceministra Szweda na profilu Make Life Harder · fot. Instagram / Make Life Harder


Przypomnijmy, hasło wyborcze Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych wyborach parlamentarnych, to "Bezpieczna przyszłość Polaków". Właśnie błąd w ostatnim ze słów, zamieszczonych na busie, stał się hitem sieci - na pojeździe, zamiast "Polaków", możemy przeczytać "Polkaów".

Zdjęcie znalazło się między innymi na popularnym profilu Make Life Harder. Fotografia doczekała się także żartobliwych komentarzy internautów - w jednym z nich czytamy: "Ciekawe czy go zatrzymają za napisy na aucie" (pisownia oryginalna).

Stanisław Szwed kandyduje w naszym okręgu wyborczym z miejsca numer 1 na liście PiS. To poseł na Sejm RP III, V, VI, VII, VIII i obecnej IX kadencji. W parlamencie pracował w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny (jako wiceprzewodniczący), Podkomisji stałej ds. nowelizacji Kodeksu Pracy i Podkomisji stałej ds. rynku pracy, a także w Komisji Nadzwyczajnej ds. zmian w Kodyfikacjach.

Obecnie, jako sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej, zajmuje się Departamentami polityki senioralnej, pomocy i integracji społecznej, a także ubezpieczeń społecznych.

Loading...

ar, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.