Wiadomości

  • 13 września 2023
  • wyświetleń: 429

Tutaj zaznasz odprężenia ciała i umysłu - wyjątkowe miejsce na mapie Bielsko-Białej

Materiał partnera:

Masaż tajski to doskonały sposób na poprawę samopoczucia, zmniejszenie napięcia mięśni i stawów oraz uwolnienie się od chronicznych bólów i migren. Od niedawna na mapie Bielska-Białej znajduje się wyjątkowe miejsce, w którym można zaznać odprężenia i głębokiego relaksu - salon masażu Jasmine Oriental Massage & Spa. To pierwszy salon w mieście, w którym zabiegi wykonują profesjonalne masażystki z Tajlandii.

Tutaj zaznasz odprężenia ciała i umysłu - wyjątkowe miejsce na mapie Bielsko-Białej


Jasmine Oriental Massage & Spa to nowoczesny i luksusowy salon masażu oferujący zarówno klasyczny masaż tajski, który jest połączeniem akupresury, shiatsu, ajurwedy oraz jogi pasywnej, jak i tradycyjny masaż balijski i Lomi Lomi. Wszystkie zabiegi wykonują profesjonalne masażystki, które kwalifikacje i doświadczenie nabywały w tajskich szkołach, dzięki czemu potrafią dostosować rodzaj i intensywność masażu do potrzeb klienta.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ogromny wpływ na ciało i umysł ma masaż. Zabiegi poprawiają ukrwienie i działanie układu krwionośnego, przyspieszają przemianę materii, zwiększają elastyczność mięśni, eliminują uczucie stresu i zmęczenia oraz stymulują organizm do wydzielania serotoniny, przez co poprawiają samopoczucie. Są także nieodzownym elementem regeneracji, która pomaga uzyskać pełną sprawność sportowcom.

Oferta Jasmine Spa obejmuje kilkanaście rodzajów masaży, które doskonale wpływają na cały organizm. Jednym z najczęściej wybieranych jest klasyczny masaż tajski. To właśnie z niego wywodzą się inne rodzaje zabiegów, jak: masaż gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, olejkami aromatycznymi czy masaż stóp i nóg. Równie chętnie wybierany przez klientów jest masaż balijski wywodzący się z wysp Bali i Jawy. Płynne ruchy połączone z dynamicznym ugniataniem przynoszą spokój i uśmierzają fizyczny ból. Inną odmianą masażu jest Lomi Lomi, czyli relaksacyjny i regenerujący masaż orientalny wywodzący się z Hawajów. Jego głównym założeniem jest dzielenie się radością i głębokim odprężeniem. Niezależnie od tego, który rodzaj zabiegu wybierzesz, odwiedzając salon Jasmine Oriental Spa doświadczysz uczucia odprężenia i głębokiego relaksu.

Z zabiegów oferowanych przez Jasmine Oriental Massage & Spa można skorzystać w salonie przy ul. Barlickiego 21 w Bielsku-Białej.Więcej informacji o rodzajach masaży można znaleźć na stronie: https://bielsko.jasminespa.pl

Telefon kontaktowy: 733 882 223.