Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2023
  • 9 września 2023
  • wyświetleń: 5190

[FOTO] Niebezpieczne sytuacje na ścieżce rowerowej. Uporządkowano ją po naszej interwencji

Ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy Grażyńskiego to popularny trakt nie tylko wśród bielszczan, ale także mieszkańców okolicznych miejscowości. Niestety, jak twierdzi nasz czytelnik, nie była porządkowana od kilku lat. Po naszej interwencji w końcu doczekała się uprzątnięcia.

Ścieżka rowerowa przy ulicy Grażyńskiego - 29.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


W sprawie nieuporządkowanej oraz zarastającej ścieżki rowerowej przy ulicy Grażyńskiego z redakcją naszego portalu skontaktował się pan Kajetan.

- To też droga, tylko dla rowerów. I chwała, że jest, bo dzięki temu jest bezpieczniej. Ale jednak sama o siebie nie zadba. A tu widać już kilkuletnie zaniedbania. To akurat bezpieczeństwa na pewno nie poprawia. A i przyjemność z jazdy jakby mniejsza - napisał bielszczanin, dołączając zdjęcia ścieżki pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Mazańcowicką a wiaduktem drogi S-52.

Warto dodać, że na odcinku ścieżki dochodzi także do niebezpiecznych sytuacji związanych z widocznością utrudnioną przez nieprzycięte krzaki. Często zdarza się, że osoby jadące od strony centrum Bielska-Białej nie zauważają, kto jedzie z naprzeciwka - znajduje się tam zakręt.

Po naszej interwencji Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że ścieżka rowerowa została uporządkowana i uprzątnięta.

Ścieżka rowerowa przy ulicy Grażyńskiego - 6.09.2023 · fot. mp / bielsko.info
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj