Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1316

[FOTO] Niespokojny czwartek na drogach. Dwa wypadki i dwie osoby poszkodowane

Czwartek 24 sierpnia okazał się niespokojny na drogach Bielska-Białej. Doszło do dwóch wypadków, w którym poszkoowane zostały 2 osoby.

Interwencja służb ratunkowych na ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej - 24.08.2023
Interwencja służb ratunkowych na ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej - 24.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godziny 19.00 na ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Morskie Oko. Jak przekazał naszemu portalowi asp. Rafał Kobyłecki z KMP w Bielsku-Białej, na oznakowanym przejściu dla pieszych 61-latek kierujący Citroenem potrącił 45-latkę przechodzącą przez pasy, która na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy, zatrzymano mu prawo jazdy. Do sądu trafi wniosek o ukaranie kierowcy.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Lipnickiej w Bielsku-Białej -  24.08.2023
Interwencja służb ratunkowych na ul. Lipnickiej w Bielsku-Białej - 24.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Drugie zdarzenie miało miejsce około godziny 22.30 na ulicy Lipnickiej w Bielsku-Białej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Podgórną. Kierowca osobowego Hyundaia jechał ulicą Podgórną na wprost, a kierowca jednośladu - ulicą Lipnicką. Kierujący skuterem chcąc uniknąć zderzenia nagle zahamował, po czym przewrócił się. Obydwaj kierujący swoimi pojazdami byli trzeźwi. Skuterzysta doznał obrażeń ciała, dlatego też zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

mp, sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj